طرح کنترل اصالت سلامت با برچسب اصالت - لیبل اصالتبرچسب اصالت سلامت

برچسب اصالت سلامت

برچسب اصالت | Brand : | Web Site
برچسب اصالت سلامت
شرکت آپادانا سمبل در راستای طرح کنترل اصالت سلامت فراورده های سلامت محور با در اختیار داشتن مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو تحت عنوان مجری طرح اصالت سلامت و اجراي نظام رديابي رهگيري و کنترل کالاهای سلامت محور، قادر به  چاپ لیبل اصالت سلامت  در اندازه های گوناگون و بدون محدودیت در تیراژ ، میباشد.
برچسب اصالت سلامت 2cmx4cm   سایز استاندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد . این لیبل با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان و با پایین ترین قیمت چاپ برچسب برای شرکت سفارش دهنده ارسال می گردد.
برچسب 1cmx4cm   نیز ، استاندارد و مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد که با بالاترین کیفیت در کوتاهترین زمان و با پایین ترین قیمت چاپ برچسب  و برای شرکت سفارش دهنده ارسال می گردد. این برچسب معمولاً برای محصولات آرایشی به کار برده می شود که حجم و پهنای کمتری دارند.

برچسب اصالت تلفیقی با لیبل فارسی

برچسب اصالت تلفیقی

برچسب اصالت | Brand : | Web Site
برچسب اصالت تلفیقی
برچسب اصالت تلفیقی ، لیبلی است که تلفیق برچسب اصالت سلامت  و لیبل فارسی می باشد .
به این دلیل از برچسب اصالت تلفیقی استفاده می شود که به جای استفاده از 2 لیبل و انجام 2 بار الصاق از یک لیبل اصالت استفاده کرده و یکبار هم الصاق صورت می گیرد که هم در وقت و هم در هزینه صرفه جویی می شود.
برچسب های تلفیقی حاوی اطلاعت لیبل فارسی نویس و لیبل اصالت می باشند.در این نوع لیبل ها با توجه به وجود سری ساخت و تاریخ انقضا در برچسب اصالت سلامت، نیازی به درج مجدد در برچسب فارسی نویس نمی باشد.لیبل های تلفیقی دارای سایز های متنوعی می باشد که شرکت های سفارش دهنده با توجه به اندازه ی فراورده و نوع کاربری، سایز آن را انتخاب و سفارش می دهند.

برچسب انرژی

برچسب انرژی

برچسب اصالت | Brand : | Web Site
برچسب انرژی
معمولاً برای محصولات غذایی ، علوه بر برچسب اصالت سلامت ، از لیبل انرژی استفادده می شود . که نشان دهنده میزان چربی، قند، نمک و ... می باشد و درصد آنها را مشخص می کند .
برچسب انرژی یا لیبل ترافیک نشان های رنگی دارند که درصد این مواد را که شامل چربی ، قند ، نمک می باشد که با رنگ های فرمز و سبز و ... نشان میدهد.
شرکت آپادانا سمبل ، آماده طراحی و چاپ برچسب انرژی در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت برای صنایع مرتبط میباشد
 

برچسبها


برچسب اصالت سلامت , برچسب اصالت , اصالت سلامت